Druhé vydání knihy GroupWise - Příručka zdatného uživatele - doprodej

Připravili jsme pro Vás druhé vydání knihy GroupWise - Příručka zdatného uživatele.

Kniha, která Vám pomůže využít systém GroupWise naplno

GroupWise - Příručka zdatného uživatele (Druhé aktualizované vydání)

GroupWise je jedním z nejlepších integrovaných prostředí pro vzájemnou spolupráci. Většina uživatelů oceňuje na aplikaci GroupWise zejména vysokou stabilitu a bohatou funkcionalitu.

Tento český překlad známé příručky, vychází z mnohaletých zkušeností početné řady odborníků z celého světa, obsahuje sbírku návodů, tipů a triků, které Vám pomohou dostat ze systému GroupWise verze 7 a 8 naprosté maximum. Nejde o běžný manuál pro koncové uživatele - kniha je zaměřena na ty, kdo už mají základní znalosti v používání GroupWise a chtějí je posunout na další úroveň.

Kniha je určena uživatelům a pokročilým uživatelům, kteří chtějí lépe využít všechny vlastnosti GroupWise. Je ideální pomůckou pro pracovníky uživatelské podpory nebo správce a IT managery kteří spravují i helpdesk


Druhé aktualizované vydání obsahuje:

  • Kniha vychází především ze současné verze GroupWise 8, obsahuje ale i návody pro stále hojně využívaný GroupWise 7.
  • 216 témat na více než 300 stránkách.
  • Renomovaní odborníci na GroupWise v ní přinášejí své tipy a nápady, jak zlepšit a celkově zefektivnit práci v tomto systému.
  • Nejedná se o klasický manuál, který je třeba číst od počátku do konce. Čtenář si může vybrat pouze to, co ho skutečně zajímá a co sám využije. Kniha proto předpokládá již základní znalost systému GroupWise a tyto znalosti dále rozvíjí.
  • Čtenáři zde nenajdou žádné krkolomné postupy a složitou „IT terminologii“. Autoři se snažili vše maximálně usnadnit s ohledem na znalosti průměrného uživatele. Čtenář tak nemusí hodiny a hodiny doslova louskat krkolomné postupy. Vše je výstižné a zcela jasně podané.
  • Kniha je dělena do řady kapitol a doplněna mnoha názornými obrázky. Především se zabývá těmito tématy: Používání e-mailových pravidel, pokročilé funkce kalendáře, správa adresáře, prozkoumání vlastností a možností interních emailů, práce se složkami a jejich sdílení, správa velikosti poštovní schránky a zálohování, používání podpisů v emailech, přístup přes proxy..a další.
  • Kniha také obsahuje srovnání klienta GroupWise s jeho konkurentem Microsoft Outlook – například popisuje, jak určité činnosti, na které jsou uživatelé Outlooku zvyklí, provádět v prostředí GroupWise.

Doprodej - speciální cena

Na jakékoliv množství nabízíme poslední výtisky knihy za speciální cenu 304,- Kč včetně DPH 15 %. Akce je platná do vyprodání zásob.

Dopravné a balné (po ČR): 100,- Kč bez DPH 21 %

Dopravné a balné (po SR): 200,- Kč bez DPH 21 %

Objednávka

Knihu "GroupWise - Příručka zdatného uživatele (Druhé aktualizované vydání)" si můžete objednat přímo online.
Vyplňte tento formulář a my vám ji dodáme na fakturu nebo zašleme na dobírku. Knihy plánujeme expedovat na konci dubna 2010.

Počet kusů  
 
  Fakturační údaje  
Společnost Země  
IČO DIČ
Fakturační adresa
 
  Kontaktní údaje  
Jméno
Příjmení
Telefon E-mail
Doručovací adresa

Nevyplňujte v případě, že je doručovací adresa shodná s fakturační.

   

 

Partneři a prodejci kontaktujte přímo obchodní oddělení - sales@tdp.cz.