Náš team

Vedení firmy

Ing. Václav Šamša

Ing. Václav Šamša založil značku TDP společně s Ing. Tomášem Kořínkem v roce 1989, ve firmě TDP pracuje od roku 1992 dosud. Věnuje se síťovým, databázovým a adresářovým systémům. V současné době je ředitelem společnosti a věnuje se analýzám a řízení SW projektů a projektům rozsáhlých sítí. Je zakládajícím členem iniciativy OpenHorizons (dříve GroupWiseR).

 

Vývojové oddělení

Petr Kureš

Petr Kureš pracuje ve společnosti TDP od roku 1996, nyní na pozici vedoucího programátora a vedoucího vývojového oddělení. Výpočetní technikou a zejména programováním se zabývá od roku 1984. Vyvíjí převážně systémové služby, desktopové a web aplikace v jazycích C++ a Java. Je autorem nebo spoluautorem mnoha úspěšných řešení a produktů programovaných na zakázku i pro volný trh. Díky mnohaletým rozsáhlým zkušenostem poskytuje konzultace zákazníkům i vývojovému týmu TDP v mnoha oblastech oboru včetně internetových technologií, adresářových služeb, zabezpečení síťí, kryptografie a multimédií.

 

Richard Kureš

Richard Kureš vystudoval PřF UK, kromě toho absolvoval 5 ročníků oboru informatika na MFF UK. V TDP pracuje již od roku 1999. Je naším specialistou na vývoj a návrh objektově orientovaných projektů v jazyce Java a C++. Již několik let se intenzivně zabývá zejména vývojem webových aplikací, přičemž zároveň pracuje na zdokonalení použitých technologických postupů. Je autorem naší implementace SQL serveru (TDPSQL) na platformě Novell Netware a také univerzálního monitorovacího systému pro UPS (UPSDRV). Podílel se např. na vývoji elektronického burzovního systému pro obchodování s elektřinou (BOIS).

 

Jan Svoboda

Jan Svoboda pracuje ve společnosti od roku 2004. Zabývá se zejména tvorbou uživatelské dokumentace pro vyvíjený software a jeho testováním. Do češtiny překládá nové verze klienta Novell, podílel se na překladu a je editorem českého vydání knihy "GroupWise - příručka zdatného uživatele". Pro tvorbu dokumentace používá profesionální typografický systém LaTeX.

 

 

Technické oddělení

Martin Gondek

Martin Gondek začal ve společnosti pracovat v roce 1999, po předchozí praxi v oblasti správy PC. Věnuje se pokročilé správě síťových systémů, kde vyniká zejména v oblasti automatizované správy OS Windows a řešení elektronické komunikace. Je expertem na implementaci mobilních technologií na platformě Linux a NetWare, zejména Intellisync (GroupWise Mobile Server) a Toffa. Má rozsáhlé zkušenosti z oblasti státní správy a zdravotnictví, pracuje pro zákazníky s anglicky hovořícími uživateli. Má certifikát GWAVA Certified Engineer a pracuje na optimalizaci antiSPAM filtrů.

 

 

Martin Krejčí

Martin Krejčí nás po krátké a těžké nemoci opustil v lednu 2012. Pracovali jsme spolu 11 let a členem našeho týmu zůstane napořád.