Novell GroupWise 2014 byl vydán!

Novell GroupWise 2014 byl vydán!

Novell GroupWise 2014 byl vydán 2. dubna 2014. Tato verze přináší nejen mnoho nových funkcí, ale se stává skutečnou platformou nezávislého řešení podnikové komunikace.

Pouhá skutečnost, že byla tato verze vydána, a skutečnost, že společnost Novell již nyní diskutuje o další verzi, dokazuje, jak moc se analytici z Gartner mýlili, když v roce 2010 zákazníkům tvrdili, že GroupWise 8 bude poslední vydaná verze.

Od té doby byly vydány čtyři aktualizace pro Novell GroupWise a dvě hlavní verze.

Novell GroupWise 2014 nyní umožňuje používat nativně adresářovou službu Microsoft Active Directory. Můžete dokonce použít mix uživatelů NetIQ eDirectory a Microsoft Active Directory ve stejném poštovním úřadu.

Je ověřeným faktem, že přechod z Microsoft Exchange na Novell GroupWise 2014 je levnější, než přechod z existujícího Exchange systému na MS Exchange 2013.

Jakmile jednou provozujete Novell GroupWise, nikdy nemusíte migrovat. U GroupWise je to pouze upgrade v místě zákazníka, který mnoha zákazníkům ušetří milióny namísto současných požadavků na migraci s každou novou verzí Microsoft Exchange.

Navštivte následující odkazy a dozvíte se o Novell GroupWise 2014 více:

Náš technický a obchodní tým je připravený pomoci vám s přechodem na Novell GroupWise 2014. Od roku 2012 jsme byli jedním z několika testovacích pracovišť, což nám umožnilo se se systémem Novell GroupWise 2014 do hloubky seznámit.

Společnost TDP, s.r.o. bude nadále doporučovat Novell GroupWise svým zákazníkům, a to především kvůli jeho výjimečné bezpečnosti, stabilitě, spolehlivosti a jednoduché administraci.

Novell GroupWise pomáhá našim klientům snižovat náklady na provoz ICT. Mnoho prodejců HW nemá GroupWise příliš v lásce, protože nenutí zákazníky k obměně a posilování hardware každé 2-3 roky, jak je tomu u MS Exchange.

Pokud byste rádi viděli GroupWise 2014 v akci, kontaktujte naše obchodní, nebo technické oddělení. Máme připraveny prezentace jak pro uživatele předchozích verzí GroupWise tak pro ty, kteří řeší ukončení podpory Exchange 2003 nebo celkové náklady na provoz Exchange vůbec.

TDP - odborníci na GroupWise od časů WordPerfect Office 3