Webinář 16. 12. - BAKALÁŘI software, SugarCRM, SSO integrace pro všechny Vaše programy

Vážení obchodní přátelé a partneři,

zveme Vás na prosincový webinář, který jsme pro Vás připravili ve spolupráci se společnostmi BAKALÁŘI software s.r.o. a SugarFactory s.r.o. Níže najdete program a odkaz pro Vaši registraci. Zaregistrujte se co nejdříve, webinář má omezenou kapacitu návštěvníků. Po provedení registrace Vám přijde akceptační e-mail s údaji pro připojení. Webinář můžete shlédnout celý nebo jen některou z Vámi vybraných částí.

Datum webináře: středa 16. prosince 2015
Čas: 13:00 - 16:00 hodin

Registrace ZDE

PROGRAM

13:00 - 13:45 Bakaláři - mezi školou a rodinou - Mgr. Antonín Beneš, oddělení vývoje a podpory ve společnosti BAKALÁŘI software s.r.o.
www.bakalari.cz

Ukázky práce se systémem ve škole - školní matrika, klasifikace, rozvrh, suplování, třídní kniha. Seznámení s přístupem k datům z domova z pohledu učitelů, rodičů a žáků. Bakaláři a propojení s řešením KeyShield SSO a ostatními systémy.

14:00 - 14:45 SugarCRM - Ing. Pavel Pohořský, ředitel společnosti SugarFactory s.r.o.
www.sugarfacrory.cz

  • rychlý úvod do CRM Sugar, představení, ukázka základních modulů
  • jak lze díky kvalitnímu CRM efektivně spravovat vztahy se zákazníky (obecně)
  • obchod: využití v praxi
  • account management
  • lead a opportunity proces
  • marketing

15:00 - 15:45 SSO integrace pro všechny vaše programy - jak na to? - Ing. Václav Šamša, ředitel společnosti Továrna na dokonalé programy, s.r.o.
www.keyshieldsso.com

Integrace s autentizační službou přínáší mnoho výhod. Jakkoliv vaší autentizaci vylepšíte, děláte to jen jednou a platí to pro všechny aplikace, které se službou pracují. Jinou výhodou může být jediné přihlášení - jakmile je uživatel přihlášen, další aplikace se jen dozví jeho identitu a nemusí se přihlašovat znovu. Otázka je, jak zařídit, aby takto byly integrovány všechny vaše aplikace nebo alespoň ty, které mnoho uživatelů používá často. Protože jasný standard neexistuje, autorům aplikací se do integrací nechce protože investice do rozsáhlého vývoje se jim jen těžko vrátí. Proto KeyShield SSO nabízí integraci, kterou můžete žádat od svých dodavatelů zdarma nebo za symbolickou cenu protože vyžaduje jednu hodinu až maximálně jeden den práce.
Dnes vám ukážeme jak na to, jak si můžete integraci udělat i sami a jak to zlepší práci uživatelů (a jejich pozitivní vztah k vám).

Budeme se těšit na Vaši registraci a přejeme Vám hezký den.

Obchodní tým TDP

TDP, s.r.o.
Na Pankráci 54
140 00 Praha 4

Tel.: +420 224 999 777
Fax: +420 224 999 779
E-mail: sales@tdp.cz

www.tdp.cz
www.securewinbox.com
www.keyshieldsso.com

Podívejte se na video: https://youtu.be/KQgaVZ7KMVM