Webinář 5. 8.: GWAVA Retain, 1CLICK, KeyShield SSO

Vážení obchodní přátelé a partneři,

jménem společnosti TDP, s.r.o. Vás zvu na další webinář, který jsme pro Vás připravili ve spolupráci se společností One Click Business Solutions s.r.o.

Datum webináře: středa 5. srpna 2015
Čas: 13:00 - 16:00 hodin
Registrace ZDE

Zaregistrujte se co nejdříve, webinář má omezenou kapacitu návštěvníků. Po provedení registrace Vám budou zaslány přístupové údaje. Webinář můžete shlédnout celý nebo jen některou z Vámi vybraných částí.

PROGRAM

13:00 - 13:45 GWAVA Retain - Martin Gondek, technický specialista na řešení GWAVA ve společnosti TDP, s.r.o.
http://www.gwava.com/unified-archiving

Archivační nástroj GWAVA Retain ochrání Vaše data, která používáte ve Vašem e-mailu, na sociálních sítích, mobilních zařízeních a webech. V některých státech světa je archivace dat z těchto médií zákonem povinná, u nás prozatím téměř opomíjená. Pomocí řešení GWAVA Retain jsou Vaše data v archivu přehledně a bezpečně uložená a také okamžitě přístupná. Integrací řešení GWAVA Retain se systémem KeyShield SSO se Vaši uživatelé nebudou muset hlásit k archivu zvlášť, bezpečný přístup bez dalšího přihlašování za ně provede KeyShield SSO.

14:00 - 14:45 1CLICK software - Vladimír Patzak, ředitel společnosti One Click Business Solutions s.r.o.
https://1c2c.cz/cz/prohlidka-ukoly

Ve druhém bloku webináře Vás Vladimír Patzak seznámí s řešením 1CLICK, které významným způsobem zvyšuje komunikaci, efektivitu a produktivitu práce v organizacích. Software 1 CLICK je komplexní řešení pro řízení úkolů, projektů a firemních procesů. Součástí software 1CLICK je individuální i týmový kalendář, adresář kontaktů, úložiště dokumentů, e-mailový klient a další.. Řešení je určené pro týmy i jednotlivce a jeho používání není omezené velikostí ani typem organizace.

15:00 - 15:45 KeyShield SSO - Václav Šamša, ředitel společnosti TDP, s.r.o.
http://www.keyshieldsso.com

Počet informačních systémů v organizacích se stále zvyšuje. Tím narůstá i počet autentizací, které musí uživatelé denně provést. Vše je umocněno různými bezpečnostními opatřeními, které uživatele automaticky odhlašují. Zavedení jediné autentizace (SSO) sníží náklady nejen na čas pracovníků, ale i na audit bezpečnosti aplikací. Představíme vám řešení KeyShield SSO pro webové, nativní i cloudové aplikace, proxy, s podporou SAML a Radius Accounting.

Budeme se těšit na Vaši registraci a přejeme Vám hezký den.

Za společnost TDP s pozdravem
Jana Dvořáková