Webinář pro nemocnice: 22. června od 14 hodin

Srdečně Vás zveme na webinář, který se bude věnovat bezpečnostnímu řešení pro přihlašování a odhlašování uživatelů do/z NIS (nemocničního informačního systému), které je postavené na naší SSO a dvoufaktorové technologii produktu KeyShield SSO*.

Řešení, které Vám představíme a ukážeme, přináší nemocnicím a zdravotnickým zařízením následující výhody:

  • uživatelé se mohou u počítače přihlašovat, odhlašovat a rychle střídat, buď pouhým přiložením své karty/čipu, nebo přiložením a zadáním hesla pokud již uplynul tzv. password timeout (ten umožňuje odskočit a vrátit se bez zadání hesla jen přiložením karty)
  • bezpečnost přihlášení je zvýšena použitím vaší již používané karty(čipu), která(ý) slouží pro výdej obědů nebo pro vstup do budovy, a kterou(ý) si každý uživatel střeží jako oko v hlavě = 2FA (dvoufaktorová autentizace)
  • pokud uživatel odejde od počítače, je počítač okamžitě uzamčen. O zamknutí počítače resp. odchodu uživatele je informován váš NIS, který provede příslušnou akci. Tato vlastnost ochrání jak citlivá osobní data v používaných systémech, tak i uživatele před zneužitím jeho účtu
  • při návratu se uživatel vrací do kontextu v NIS, kde před odchodem a uzamčením počítače přestal pracovat
  • řešení významným způsobem zvyšuje bezpečnost IT prostředí v nemocnicích a zdravotnických zařízeních a šetří čas personálu při přihlašování a
    odhlašování do vašeho NIS a ostatních systémů

*Řešení aktuálně podporují nemocniční informační systémy STAPRO FONS Akord, ICZ AMIS*HD a NIS HIPPO. S dalšími výrobci NIS jednáme.

Datum webináře: středa 22. června
Čas: 14:00 - 15:00 hodin

IMAGE.gif

Webinář má omezenou kapacitu posluchačů, proto doporučujeme registraci co nejdříve.

Budeme se těšit na Vaši případnou registraci a přejeme pěkný den.

Tým TDP