Webinář s TDP: KeyShield SSO,Moodle, Fortinet

Vážení obchodní přátelé,

jménem společnosti TDP, s.r.o. Vás zvu na webinář, který jsme pro Vás připravili ve spolupráci se společnostmi
PragoData Consulting, s.r.o. a Fortinet.

Datum webináře: středa 22. dubna 2015

Čas: 13:00 - 16:00 hodin

Registrace ZDE:


Zaregistrujte se co nejdříve, webinář má omezenou kapacitu návštěvníků. Po provedení registrace Vám budou zaslány přístupové údaje. Událost můžete shlédnout celou nebo jen některou z Vámi vybraných částí.

PROGRAM

13:00 - 13:45 KeyShield SSO - Ing. Václav Šamša, ředitel společnosti TDP, s.r.o.

V rámci tohoto bloku webináře probereme rozdíly mezi ukládáním/automatickým doplňováním jména a hesla na stanici - pomocí proxy serveru a skutečným SSO - konceptem Poskytovatele služby a Poskytovatele identity (SP/IdP). Ve druhé části představíme produkt KeyShield SSO, který podporuje právě koncept SP/IdP a rovněž autentizaci k aktivním prvkům v síti, autentizaci pomocí SAML2 protokolu a integraci s různými aplikacemi, jako je například Moodle. KeyShield SSO je nejrychlejší SSO řešení na světě, což oceníte tím více, čím více uživatelů v organizaci máte.

www.keyshieldsso.com

14:00 - 14:45 Moodle - Ing. Marek Kocan, PragoData Consulting, s.r.o., oficiální certifikovaný Moodle partner pro Českou republiku

Taje a zákoutí LMS Moodle

Podle jedné z definic e-learningu, která zní E-learning je vzdělávací proces, využívající informační a komunikační technologie, si někteří zjednodušeně myslí, že k učení stačí pověsit PDF dokument na internet. Tento (bohužel častý) přístup zapomíná na první část definice, pomíjí vzdělávání jako proces. Systém Moodle je naopak důsledně zaměřen na celý vzdělávací proces a jeho motivem je Systém pro učitele od učitele. V rámci webináře se na systém Moodle podíváme s komplexním nadhledem a upozorníme na vybraná specifika a užitečné vlastnosti.


www.pragodata.cz

15:00 - 15:45 Řešení Fortinet - Ing. Zbyněk Lebduška, Manager Systems Engineering, společnost Fortinet

Fortinet firewally FortiGate - hardwarové UTM firewally s propustností až 480 Gbps nabízí několik úrovní zabezpečení pro širokou škálu aplikací a typů obsahu včetně webu, e-mailu, FTP, IM/P2P a NNTP. Politiky a ochrana vůbec jsou řízeny na základě znalosti identity uživatele - firewall spolupracuje s řešením KeyShield SSO - uživatel se stačí přihlásit do sítě a může pracovat.


www.fortinet.cz

Budeme se těšit na Vaši registraci a přejeme Vám hezký den.

Za společnost TDP s pozdravem

Jana Dvořáková